Dry Aged

Antalya Vahap Restaurant - Dry Aged

The role of a good cook ware in the preparation of a sumptuous meal cannot be over emphasized then one consider white bread

T-Bone Steak

T-Bone Steak, dana etinin bel kısmından alınan ve hem fileto hem de kontrfile parçasını içeren, genellikle ızgarada veya tavada pişirilerek hazırlanan, kemikli ve lezzetli bir biftek çeşididir.

Dallas Steak

Dallas Steak, dana etinin sırt kısmından alınan, yoğun mermer dokusuna sahip, genellikle ızgarada veya tavada pişirilerek hazırlanan, lezzetli ve doyurucu bir biftek çeşididir.

Argentine Steak

Argentine Steak, Arjantin usulü olarak genellikle yüksek kaliteli dana etinin, odun ateşinde veya ızgarada pişirilerek hazırlanan, dışı çıtır içi sulu kalan, yoğun aromalı ve lezzetli bir biftek çeşididir.

Antrikot

Antrikot, dana etinin sırt kısmından alınan, mükemmel bir mermer dokuya sahip olan, genellikle ızgarada veya tavada pişirilerek hazırlanan, yumuşak ve lezzetli bir biftek çeşididir.

Asado

Asado, Arjantin mutfağına özgü, dana etinin kaburga kısmından alınan parçaların odun veya kömür ateşinde uzun süre pişirilmesiyle hazırlanan, aromatik ve lezzetli bir et yemeğidir.